Skip links

COVID – 19

Gabinet Buda Stomatologia czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00.

Pracujemy zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Wprowadziliśmy wiele zmian organizacyjnych, wprowadziliśmy procedury, środki ochrony osobistej oraz przeszkoliliśmy personel.

WAŻNE: Osoby chore, przejawiające objawy zarażeniem COVID-19, w trakcie kwarantanny, będące w grupie podwyższonego ryzyka zarażeniem – obowiązane są wskazać te okoliczności – pod rygorem odpowiedzialności karnej (165 § 1 kk lub 161 § 2 kk) i cywilnej 415 kc (pełna wysokość szkody – włącznie z pokryciem nieosiągniętych korzyści). Jeżeli stwierdzimy u Pacjenta objawy zakażenia COVID-19, będziemy zmuszeni zgłosić ten fakt do Sanepidu. Taka wizyta stomatologiczna musi odbyć się w specjalnie przygotowanej do tego placówki wyznaczonej przez Wojewodę.

Aby umówić się na wizytę należy:

1. skontaktować się z nami telefonicznie, dzwoniąc pod numer 601 848 088.

2. o wyznaczeniu wizyty zostaniesz poinformowany telefonicznie. Proszę o stawianie się na wyznaczoną wizytę punktualnie (na czas pandemii nie funkcjonuje poczekalnia). W miarę możliwości proszę o załatwienie potrzeb fizjologicznych w domu, ponieważ zabronione jest samodzielne poruszanie się po gabinecie. Proszę o zdjęcie wszystkich ozdób typu pierścionki, zegarki, kolczyki itp. Proszę spiąć włosy. Pacjentów przyjmujemy pojedynczo, wyjątek stanowią dzieci (towarzyszy im tylko jeden rodzic).

3. na wizytę proszę przyjść w maseczce. Po wejściu do gabinetu proszę o  zdezynfekowanie rąk. Zmierzymy Ci temperaturę ciała. Będziesz poproszony o wypełnienie ankiety, z którą musi zapoznać się lekarz. To on zdecyduje o odbyciu wizyty lub jej odroczeniu z uwagi na bezpieczeństwo innych pacjentów i personelu. Do momentu wejścia do gabinetu zabiegowego będziesz prowadzony przez rejestratorkę. W gabinecie zajmą się Tobą lekarz oraz asystentka.

4. po zakończonej wizycie, nałóż maseczkę. W towarzystwie asysty udasz się do rejestracji.