Skip links

Praca

Podejmę współpracę z lekarzem stomatologiem w dziedzinie stomatologii zachowawczej z endodoncją oraz protetyki.

Oferujemy:

  • pracę w interdyscyplinarnym zespole (chirurgia, ortodoncja, protetyka na miejscu);

  • najnowocześniejszy sprzęt (CBCT, mikroskopy na każdym stanowisku pracy, laser, urządzenie do endo – system B, obtura, ultradźwięki, różne systemy narzędzi maszynowych.

Jeśli lubisz się uczyć i być na bieżąco ze wszystkimi nowościami na rynku stomatologicznym zapraszam do składania podań na kontakt@budastomatologia.pl lub osobiście.

Zatrudnię asystentkę stomatologiczną/higienistkę w czterostanowiskowym gabinecie stomatologicznym na ½ etatu (z możliwością rozszerzenia na cały etat) na umowę o pracę.

Wymagania:

  • wykształcenie – rozpoczęta lub ukończona nauka w szkole na kierunku asystentka stomatologiczna,
  • praca zmianowa,
  • idealna kandydatka to osoba komunikatywna, punktualna, dbająca o porządek, życzliwa i taktowna wobec pacjentów i pozostałych członków zespołu.

Obowiązki:

  • asystowanie przy zabiegach (mile widziane umiejętności pracy na cztery ręce),
  • sterylizacja narzędzi.

Zapraszam do składania podań na kontakt@budastomatologia.pl lub osobiście.